MÜHENDİSLİK:

Projeye konu olan tesisin ve makinelerin relokasyonu & devreye alınması ve işletilmesi için gerekli tüm mühendislik hizmetleri 11 Endüstriyel mühendisleri tarafından şekillendirilerek müşteri onayına sunulmaktadır.

LOJİSTİK:

Projeye konu tesisin ve makinelerin relokasyonun yapılacağı noktaya en uygun, güvenilir ve efektif şekilde nakledilmesi için planlar 11 Endüstriyel ekibi tarafından hazırlanır ve müşteri onayı sonrası uygulanır.

MEKANİK VE ELEKTRİK:

Mühendislik çalışmaları onaylanan projeye konu tesis ve makinelerin tüm elektrik ve mekanik demontaj /montaj çalışmaları uzman 11 Endüstriyel saha ekipleri tarafından yerine getirilir.

SÜREÇ YÖNETİMİ:

Sürecin kesintiye uğramaması ve 3. taraflardan kaynaklanabilecek sorunların oluşmaması için projenin demontaj – nakliye – izinler – montaj – devreye alma süreçleri 11 Endüstriyel tarafından sevk ve idare edilmektedir.

DANIŞMANLIK:

Yapılan çalışmaların haricinde olası projelerde müşterilerin ihtiyaçlarını ve stratejilerini doğru belirleyebilmeleri için 11 Endüstriyel danışmanlık hizmeti de sunabilmektedir.


11 Endüstriyel, çalışma alanı ve yapısı itibari ile güneydoğu Avrupa, Balkanlar ve Ortadoğu’daki tek şirket olma özelliğindedir.


Genel konseptte hizmet sunulan dört ana hizmet konusu :