PROJELER

ENERJİ SANTRALİ RELOKASYON PROJESİ ( 10MW) / TÜRKİYE – 2015

Santral içerisindeki tüm ana makine grupları, elektronik ve mekanik ekipmanlar 11 Endüstriyel tarafından demonte edilmiş, nakliyesi yeni sahaya yapılmış ve yeniden montajı tamamlanmıştır.

MOTORU HASARLI MAKİNANIN SANTRALDEN DIŞARI ALINMASI PROJESİ / KIBRIS – 2015

Santral içerisinde arızalı olduğu tespit edilen jeneratörün dışarı alınarak tamir amaçlı başka bir ülkeye gönderilmesi ve tamir sonrası yeniden santrale getirilerek montajı projesi.
Proje kapsamında tüm elektronik ve mekanik demontaj, kısmi inşaat çalışmaları ve lojistik hizmetlerinin tamamı 11 Endüstriyel tarafından yapılmıştır.

MOTOR KRANKŞAFT DEĞİŞİMİ / TÜRKİYE – 2016

Servis & bakım hizmeti olarak hasarlı krankşaft 11 Endüstriyel tarafından demonte edildi, yenisinin montajı yapıldı.

ENERJİ SANTRALİ RELOKASYON PROJESİ ( 20MW) / TÜRKİYE – 2016

Santral içerisinde ki tüm ana makine grupları, elektronik ve mekanik ekipmanlar 11 Endüstriyel tarafından demonte edilmiş, nakliyesi yeni sahaya yapılmış ve yeniden montajı tamamlanmıştır.
Ek olarak motor binası çelik konstrüksiyonu 11 Endüstriyel tarafından ürettirilmiş ve montajı yapılmıştır.

YENİ NESİL ALTERNATÖR DEĞİŞİMİ PROJESİ / TÜRKİYE – 2017

Yeni tip alternatörün taşıma ve eskisi ile değiştirilmesi 11 Endüstriyel tarafından yapılmıştır.

DOĞALGAZ ENERJİ SANTRALLERİ İÇİN ENERJİ DEPOLAMA SİSTEMİ KURULUMU / MACARİSTAN - 2018

Enerji depolama sistemi ekipmanlarının farklı ülkelerden getirilmesi, yerleştirilmesi ve tesis sistemi ile elektrik ve mekanik bağlantılarının yapılması 11 Endüstriyel mühendisleri tarafından gerçekleştirildi.

9.7MW DOĞALGAZ MOTORU SATIŞ PROJESİ / TÜRKİYE-2019

11 Endustriyel , ticaret&operasyonel ağını genişletmek üzere 1 adet 9.7 MW gücünde doğalgaz motorunu satın almıştır. Alınan doğalgaz motoru ve sistem ekipmanları , 3 hafta içerisinde başka bir projeye tüm dizayn çalışmaları 11 Endüstriyel muhendisleri tarafından yapılarak,demontajı ve yenileme çalışmaları da bitirilerek satılmıştır.

ENERJİ SANTRALİ RELOKASYON PROJESİ ( 24MW) / TÜRKİYE – 2019

11 Endüstriyel ,24 MW gücünde enerji santralinin anahtar teslim relokasyon projesi için sözleşme imzalamıştır. Proje kapsamında ,Güneydoğu Anadolu bölgemizde yer alan enerji santralinin tüm demontaj + sevkiyat + Irak’ta bulunan yeni proje sahasında yeniden kurulumu 11 Endüstriyel ekiplerince yapılacaktır.

21 MW DOĞALGAZ MOTORU SATIŞ PROJESİ / TÜRKİYE-2020

Şirket sahibi olduğu Antalya santralindeki doğalgaz motorlarından 3 tanesi ile dizayn edilerek toplam 21MW gücünde enerji santrali tedarik projesi kapsamında, AB üyesi bir ülkeye FCA bazda satışı için antlaşmış olup, saha demontaj ve teslimat operasyonları devam etmektedir.

8.7 MW DOĞALGAZ MOTORU SATIŞ PROJESİ / TÜRKİYE-2020

Şirket sahibi olduğu Antalya santralindeki doğalgaz motorlarından 1 tanesini Ortadoğuda yerleşik bir firmaya FCA bazda satışı için antlaşmış olup, saha demontaj operasyonları devam etmektedir.

40 MW DOĞALGAZ MOTORU SATIŞ PROJESİ / TÜRKİYE-2020

Şirket, Avrupa menşeili bir başka firma ile 40 MW gücünde enerji santrali tedariği konusunda DDU teslim şeklinde antlaşmış olup projenin demontaj ,paketleme ve markalama gibi operasyonel çalışmaları devam etmektedir.


Bu projeler referanslarımızın bazılarıdr. Avrupa Birliği Verilerin Korunması Kanunu 2016/679 ve imzalanan gizlilik sözleşmelerimiz gereği, diğer projelerimizin detaylarını gizli tutuyoruz. İstendiği takdirde müşterilerimizin izin vermeleri doğrultusunda diğer referanslarımızı da paylaşabiliriz.

HABERLER

11 Endüstriyel Mühendislik için önemli bir adım daha.

Şirket yönetiminin verdiği karar ile gelişen bu pazarda, potansiyel enerji projelerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ilk yurtdışı ofisinin Rusya’da açılması için çalışmalara başlanmıştır.

Kısa süre içerisinde Rusya pazarında EPC projelerde görev almaya hazır olacağız...

  • Şirket yönetiminin 2019 yılında aldığı karar ile , Antalya ve İzmir illerinde kurulu 2 adet doğalgaz çevrim enerji santrali, Türkiye’de kojenerasyon ve yurtdışında farklı güçlerde ihtiyaç olan enerji santrali yatırımlarında, yeniden dizayn edip, projelendirmek üzere satın alınmıştır. Alınan santrallerin toplam kurulu gücü 152 MW’dır.
  • Şirket Kuzey Avrupa’da kurulu 205 MW kurulu güce sahip ‘Ağır Yakıt ‘ ile çalışan enerji santralinin Doğu Afrika’ya relokasyonu için operasyonel görüşmelere başlamıştır.
  • Şirket, Türkiyede kurulu 2 ayrı doğalgaz çevrimiçi santralini daha,yeniden dizayn edip projelendirme amacı ile, satınalma görüşmelerine devam etmektedir.
  • Şirket, 200 MW gücünde dogalgaz santralinin Orta Asya’ya relokasyon projesi çerçevesinde ‘operasyonel’ görüşmelere başlamıştır.