ENERJİ SANTRALİ RELOKASYON PROJESİ ( 10MW) / TÜRKİYE – 2015

Santral içerisindeki tüm ana makine grupları, elektronik ve mekanik ekipmanlar 11 Endüstriyel tarafından demonte edilmiş, nakliyesi yeni sahaya yapılmış ve yeniden montajı tamamlanmıştır.

MOTORU HASARLI MAKİNANIN SANTRALDEN DIŞARI ALINMASI PROJESİ / KIBRIS – 2015 :

Santral içerisinde arızalı olduğu tespit edilen jeneratörün dışarı alınarak tamir amaçlı başka bir ülkeye gönderilmesi ve tamir sonrası yeniden santrale getirilerek montajı projesi.
Proje kapsamında tüm elektronik ve mekanik demontaj, kısmi inşaat çalışmaları ve lojistik hizmetlerinin tamamı 11 Endüstriyel tarafından yapılmıştır.

MOTOR KRANKŞAFT DEĞİŞİMİ / TÜRKİYE – 2016

Servis & bakım hizmeti olarak hasarlı krankşaft 11 Endüstriyel tarafından demonte edildi, yenisinin montajı yapıldı.

ENERJİ SANTRALİ RELOKASYON PROJESİ ( 20MW) / TÜRKİYE – 2016

Santral içerisinde ki tüm ana makine grupları, elektronik ve mekanik ekipmanlar 11 Endüstriyel tarafından demonte edilmiş, nakliyesi yeni sahaya yapılmış ve yeniden montajı tamamlanmıştır.
Ek olarak motor binası çelik konstrüksiyonu 11 Endüstriyel tarafından ürettirilmiş ve montajı yapılmıştır.

YENİ NESİL ALTERNATÖR DEĞİŞİMİ PROJESİ / TÜRKİYE – 2017

Yeni tip alternatörün taşıma ve eskisi ile değiştirilmesi 11 Endüstriyel tarafından yapılmıştır.

DOĞALGAZ ENERJİ SANTRALLERİ İÇİN ENERJİ DEPOLAMA SİSTEMİ KURULUMU / MACARİSTAN - 2018

Enerji depolama sistemi ekipmanlarının farklı ülkelerden getirilmesi, yerleştirilmesi ve tesis sistemi ile elektrik ve mekanik bağlantılarının yapılması 11 Endüstriyel mühendisleri tarafından gerçekleştirildi.


Bu projeler referanslarımızın bazılarıdr. Avrupa Birliği Verilerin Korunması Kanunu 2016/679 ve imzalanan gizlilik sözleşmelerimiz gereği, diğer projelerimizin detaylarını gizli tutuyoruz. İstendiği takdirde müşterilerimizin izin vermeleri doğrultusunda diğer referanslarımızı da paylaşabiliriz.