Hizmetlerimiz

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

11Industry olarak sunduğumuz hizmetleri aşağıda görebilirsiniz.

11Industry, çalışma alanı ve yapısı itibari ile Güneydoğu Avrupa, Balkanlar ve Ortadoğu’daki tek şirket olma özelliğindedir.

Genel konseptte hizmet sunulan dört ana hizmet konusu :

Her türlü Enerji Santrali & Tesis relokasyonu

Yeni hazırlanan proje dizaynına göre tesisin yeniden monte edilmesi

Servis & Onarım hizmetleri (kontrat türüne bağlı olarak)

Devreye alma & İşletme (kontrat türüne bağlı olarak)

ÇÖZÜMLERİMİZ

Mühendislik

Projeye konu olan tesisin ve makinelerin relokasyonu & devreye alınması ve işletilmesi için gerekli tüm mühendislik hizmetleri 11Industry mühendisleri tarafından şekillendirilerek müşteri onayına sunulmaktadır.

Lojistik

Projeye konu tesisin ve makinelerin relokasyonun yapılacağı noktaya en uygun, güvenilir ve efektif şekilde nakledilmesi için planlar 11Industry ekibi tarafından hazırlanır ve müşteri onayı sonrası uygulanır.

Mekanik ve Elektrik

Mühendislik çalışmaları onaylanan projeye konu tesis ve makinelerin tüm elektrik ve mekanik demontaj ve montaj çalışmaları profesyonel 11Industry saha ekipleri tarafından yerine getirilir.

Süreç Yönetimi

Sürecin kesintiye uğramaması ve 3. taraflardan kaynaklanabilecek sorunların oluşmaması için projenin demontaj – nakliye – izinler – montaj – devreye alma süreçleri 11Industry tarafından sevk ve idare edilmektedir.

Danışmanlık

11Industry, yapılan çalışmaların haricinde, olası projelerde müşterilerin ihtiyaçlarını ve stratejilerini doğru belirleyebilmeleri için danışmanlık hizmetleri de sunabilmektedir.

Bizimle İletişime Geçmek İster Misiniz?