TESİSİN DEVREYE ALINMASI ve İŞLETİLMESİ

11Industry olarak değerli müşterilerimize anahtar teslim hizmet verirken, projenin her aşamasını takip etmekteyiz. Sadece tesisin taşınmasının ötesinde, tesisin devreye alınması ve sistemin en uygun şartlarda çalışmasını da sağlamaktayız.

Relokasyon ve devreye alma sektöründe benzersiz olan 11Industry, müşterilerine alternatif çalışma modelleri de sunmaktadır.

Müşterilerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda, 11Industry olarak en uygun ikinci el tesisi bulup, satış sürecini yönetip; tesisin relokasyon, kurulum ve devreye alma süreçlerini gerçekleştirebilmekteyiz.

Sektördeki deneyimi sayesinde 11Industry, müşterilerine sunabileceği yaklaşık 1 GW kurulu güce sahip Doğal Gaz sistemleri ağırlıklı olmak üzere geniş bir tesis portföyüne sahiptir. Bu portföy dahilindeki kurulu güç kısa sürede mevcut proje dizaynı ile taşınmaya ve kuruluma hazır durumdadır.

TESİSİN İŞLETİLMESİ

Tesisin devreye alınma süreci tamamlandığında, müşteri ile imzalanan kontrat doğrultusunda, 11Industry tesisin işletilmesini de sağlayabilmektedir.

İŞ MODELLERİ :

 • Sadece Relokasyon ve devreye alınması
  Kontrat kodu : DRR
 • Anahtar teslim kontrat : Mühendislik & Satınalma & Relokasyon & Devreye alma
  Kontrat kodu : EPC
 • Mevcut projeyi revize etme ve genişletme ( Ör : sera ısıtma projesi)
  Kontrat kodu : MOP
 • Belirlenen dönem için tesisin işletilmesi & satınalma garantisi
  Kontrat Kodu: PPA

Bizimle İletişime Geçmek İster Misiniz?