Projeler

TAMAMLADIĞIMIZ PROJELER

11Industry olarak tamamladığımız projeleri aşağıda görebilirsiniz.

Bu projeler referanslarımızın bazılarıdır. Avrupa Birliği Verilerin Korunması Kanunu 2016/679 ve imzalanan gizlilik sözleşmelerimiz gereği, diğer projelerimizin detaylarını gizli tutuyoruz. İstendiği takdirde müşterilerimizin izin vermeleri doğrultusunda diğer referanslarımızı da paylaşabiliriz.

61 MW DOĞALGAZ SANTRALI RELOKASYON PROJESİ / TÜRKİYE-2022

Şirket, Avrupa menşeili bir firma ile 61 MW gücünde enerji santralinin tüm markalama + demontaj + kısmi sevkiyat konusunda anlaşmış olup proje devam etmektedir.

7 MW ÇİFT YAKITLI MOTOR KURULUM PROJESİ / TÜRKİYE-2021

11Industry, 7 MW gücündeki Çift Yakıtlı Santral projesi için Avrupa Menşeili firma ile Türkiye’de Mekanik kurulum için sözleşme imzalamış olup , proje 4 ayda tamamlanmış ve son kullanıcısına teslim edilmiştir.

40 MW DOĞALGAZ MOTORU SATIŞ PROJESİ / TÜRKİYE-2020

Şirket, Avrupa menşeili bir başka firma ile 40 MW gücünde enerji santrali tedariği konusunda DDU teslim şeklinde anlaşmış olup proje tamamlanmıştır.

8.7 MW DOĞALGAZ MOTORU SATIŞ PROJESİ / TÜRKİYE-2020

Şirket sahibi olduğu Antalya santralindeki doğalgaz motorlarından 1 tanesini Ortadoğuda yerleşik bir firmaya FCA bazda satışı için anlaşmış olup, ekipmanlar teslim edilmiş ve proje tamamlanmıştır.

21 MW DOĞALGAZ MOTORU SATIŞ PROJESİ / TÜRKİYE-2020

Şirket sahibi olduğu Antalya santralindeki doğalgaz motorlarından 3 tanesi ile dizayn edilerek toplam 21MW gücünde enerji santrali tedarik projesi kapsamında, AB üyesi bir ülkeye FCA bazda satışı için anlaşmış olup, ekipmanlar teslim edilmiş ve proje tamamlanmıştır.

ENERJİ SANTRALİ RELOKASYON PROJESİ ( 24MW) / TÜRKİYE – 2019

11Industry,24 MW gücünde enerji santralinin anahtar teslim relokasyon projesi için sözleşme imzalamıştır. Proje kapsamında ,Güneydoğu Anadolu bölgemizde yer alan enerji santralinin tüm demontaj + sevkiyat + Irak’ta bulunan yeni proje sahasında yeniden kurulumu 11Industry ekiplerince yapılmıştır.

9.7MW DOĞALGAZ MOTORU SATIŞ PROJESİ / TÜRKİYE-2019

11Industry, ticaret&operasyonel ağını genişletmek üzere 1 adet 9.7 MW gücünde doğalgaz motorunu satın almıştır. Alınan doğalgaz motoru ve sistem ekipmanları , 3 hafta içerisinde başka bir projeye tüm dizayn çalışmaları 11Industry mühendisleri tarafından yapılarak,demontajı ve yenileme çalışmaları da bitirilerek satılmıştır.

DOĞALGAZ ENERJİ SANTRALLERİ İÇİN ENERJİ DEPOLAMA SİSTEMİ KURULUMU / MACARİSTAN – 2018

Enerji depolama sistemi ekipmanlarının farklı ülkelerden getirilmesi, yerleştirilmesi ve tesis sistemi ile elektrik ve mekanik bağlantılarının yapılması 11Industry mühendisleri tarafından gerçekleştirildi.

YENİ NESİL ALTERNATÖR DEĞİŞİMİ PROJESİ / TÜRKİYE – 2017

Yeni tip alternatörün taşıma ve eskisi ile değiştirilmesi 11Industry tarafından yapılmıştır.

ENERJİ SANTRALİ RELOKASYON PROJESİ ( 20MW) / TÜRKİYE – 2016

Santral içerisinde ki tüm ana makine grupları, elektronik ve mekanik ekipmanlar 11Industry tarafından demonte edilmiş, nakliyesi yeni sahaya yapılmış ve yeniden montajı tamamlanmıştır.
Ek olarak motor binası çelik konstrüksiyonu 11Industry tarafından ürettirilmiş ve montajı yapılmıştır.

MOTOR KRANKŞAFT DEĞİŞİMİ / TÜRKİYE – 2016

Servis & bakım hizmeti olarak hasarlı krankşaft 11Industry tarafından demonte edildi, yenisinin montajı yapıldı.

MOTORU HASARLI MAKİNANIN SANTRALDEN DIŞARI ALINMASI PROJESİ / KIBRIS – 2015

Santral içerisinde arızalı olduğu tespit edilen jeneratörün dışarı alınarak tamir amaçlı başka bir ülkeye gönderilmesi ve tamir sonrası yeniden santrale getirilerek montajı projesi.
Proje kapsamında tüm elektronik ve mekanik demontaj, kısmi inşaat çalışmaları ve lojistik hizmetlerinin tamamı 11Industry tarafından yapılmıştır.

ENERJİ SANTRALİ RELOKASYON PROJESİ ( 10MW) / TÜRKİYE – 2015

Santral içerisindeki tüm ana makine grupları, elektronik ve mekanik ekipmanlar 11Industry tarafından demonte edilmiş, nakliyesi yeni sahaya yapılmış ve yeniden montajı tamamlanmıştır.

Bizimle İletişime Geçmek İster Misiniz?